Skip to main content

آیا از شنیدن موسیقی درفضای سبز ویلای خود لذت می برید؟

قطعا یکی از المان های جذاب در طراحی فضای سبز ویلا، اجرای سیستم های صوتی فضای باز در این مکان هاست. با نصب و اجرای اسپیکر فضای بیرونی در حیاط و ویلای شخصی منزل خود، از فضای بیرونی خود، در بهترین حالت استفاده کنید.

یکی از عوامل موثر در طراحی فضای سبز که باید قبل از شروع کار مد نظر داشته باشید، در نظر گرفتن اقدامات لازم  برای نصب اسپیکرهای مناسب فضای بیرونی است. البته ، شما ممکن است اطلاعات کافی در مورد صدا در فضای باز یا اینکه چه نوع تجهیزاتی با چه امکاناتی، فضای شما را کامل می کند، نداشته باشید. شرکت کدالی، با داشتن متخصصین فنی در زمینه صدا و تصویر، این امکان را به راحتی برای شما فراهم می کند.

چه نکاتی در طراحی و اجرای سیستم های صوتی outdoor فضای سبز ویلا باید رعایت شوند؟

-استفاده از بلندگوهای مناسب فضای باز برای جلوگیری از آسیب آب و هوا در طولانی مدت

-چیدمان سیستم های صوتی outdoor به گونه ای که صدا در تمام محیط با کیفیت بالا و البته یکسان پخش شود

-اگر فضای بیرونی شما متشکل از چند بخش مجزا میباشد، می توانید با استفاده از تجهیزات مناسب فضای باز، امکان زون بندی صدا را برای خود فراهم کنید. در واقع می توانید در تمامی زون ها به صورت همزمان، موسیقی متفاوتی پخش کنید و یا اتوماسیون صدا را در حالت party room قرار دهید و موسیقی یکسانی در تمام فضاها پخش کنید.

-در اصول طراحی سیستم صوتی فضای سبز نحوه چینش سیستم های صوتی در فضای باز بسیار مهم است. چیدمان سیستم صوتی outdoor  باید به گونه ای باشد که در مناطق مختلف ، سطح یکنواختی از صدای موسیقی را در سراسر فضا به گوش شما برساند. این بدان معناست که موسیقی لازم نیست صدای بلند داشته باشد تا همه آن را بشنوند.

تجهیزات سیستم صوتی outdoor  باتوجه به ابعاد فضای باز، شامل تعداد از بلندگوهای outdoor، ساب ووفر مناسب فضای باز، یک دستگاه پلیر پخش صدا و… می باشد. تمامی تجهیزات باید دارای IP استاندارد برای مقاومت و ماندگاری بیشتر در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی باشند.

کدالی ارائه دهنده تمامی خدمات نصب و اجرای سیستم صوتی فضای باز با بهترین کیفیت

preloader