Skip to main content

پارتی روم

آیا به محل هایی رفته اید که مجبور به گوش دادن موسیقی دیگران شده باشید اکنون دی جی خود باشید.

تجربه ای متفاوت از جنس سینما

درکی ویژه از آنچه در سینما و موسیقی نهفته است

کالیبراسیون تصویر

صندلی های فوق راحت

اتصال به دستگاه های پخش

کالیبراسیون صدا

شخصی و بدون مزاحمت

هر ساعت از شبانه روز

ضد صدا کردن پارتی روم

ضدصدا کردن محیط به منظور جلوگیری از تبادل صدا بین دو فضا صورت می‌گیرد.

عایق صدا

عایق صوتی با ساخت یک اتاق معلق در فضای اصلی صورت می‌گیرد که این اتاق ثانویه، صدا را به بدنه اصلی ساختمان انتقال نمیدهد، در نتیجه صدا داخل این اتاق محبوس می‌شود.

ایزولاسیون

ضد صدا کردن پارتی روم با استفاده از برخی المان های پیش ساخته توسط کدالی و نقشه دقیق اجرا در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

آکوستیک و دکوراسیون پارتی روم

پنل های دیواری آکوستیک زیبای کدالی به سالن اجتماعات شما کمک می کند تا پژواک محیط را کاهش داده و تجربه صوتی صاف و شفافی را تضمین می کند. پارتی‌روم کدالی به پنل های آکوستیک نیاز دارد که امواج صوتی را جذب کرده و اثرات اکو را از دیوارها و سقف کاهش دهد. ما قادریم آکوستیک اتاق پارتی را با بهترین کیفیت ارائه دهیم.

دکوراسیون داخلی پارتی روم

با توجه به اینکه در طراحی دکوراسیون داخلی، کیفیت صدا در اولویت است، ارزیابی فناوری های نوین در اثاثیه یا لوازم داخلی در اهمیت بالایی قرار دارد تا بهترین امکانات برای طراحی و کاربردی بودن را ارائه دهد.

پنل‌های جذب کننده صدا به جلوگیری از بازتاب صدا در محیط کمک می‌کنند، در نتیجه می‌توان ساعت‌های طولانی از صدای موزیک در پارتی‌روم لذت ببرید.

مشاهده طرح های ماژولار

طراحی دکورهای پارتی روم

کدالی از سه طرح اولیه زیر رونمایی کرده است.
برای مشاهده جزئیات هر طرح، روی آن کلیک کنید.

طرح پارتی روم “اسپات‌لایت”

طرح پارتی روم “گلامور”

طرح پارتی روم “گلوری”

کالیبراسیون صدای پارتی روم

در مرحله پایانی برای کنترل کیفیت صدای خروجی از اسپیکر ها در محیط با کمک مهندسین صدا و با استفاده از ابزارهای تخصصی بهیه سازی صدا انجام میپذیرد.
به این معنی که صدای بلند دیگر آزار دهنده نخواهد بود و تمامی نت ها قابل شنیدن خواهند بود، کالیبراسیون صدا در فضای بسته دی جی در خانه با استاندارهای THX امریکا با کمک متخصصین تیم کدالی انجام میشود.

بهینه‌سازی صدا

به منظور افزایش کیفیت صدا ، تنظیمات تکنیکال و فنی در سیستم صوتی، در محیط آکوستیک شده انجام می‌شود.

نورپردازی پارتی روم

نورپردازی با استفاده از LED های قابل برنامه‌ریزی، یکی از آیتم‌های مهم در دکوراسیون پارتی‌روم می‌باشد.

نور داینامیک

نورپردازی داینامیک به شکلی که با موسیقی هماهنگ شود حال و هوای خاصی به محیط می دهد.

سیستم صوتی پارتی‌روم

سیستم صوتی که کدالی برای پارتی‌روم در نظر گرفته، متناسب با فضا، شامل دو عدد اسپیکر PA ، یک ساب‌ووفر، یک میکسر صدا ، پردازنده صدا و تقویت کننده‌های صدا می‌باشد. اسپیکر های PA برای پخش فرکانس‌های بالا در دو طرف استیج با دکور پارتی‌روم تلفیق میشوند و ساب‌ووفر برای پخش فرکانس‌های پایین روی استیج قرار می گیرد. میکسر صدا برای اتصال منابع مختلف به سیستم و سطح صدای هر ورودی، هم‌چنین پردازنده یا همان پروسسور برای اعمال راهکار های دیجیتالی جهت بهینه کردن صدا استفاده می‌شود.

نمونه کار ها

preloader