مدیاروم

مدیاروم

 فضایی در منزل مخصوص پخش فیلم، موسیقی و بازی

مدیاروم قسمتی از خانه است که تمامی افراد جهت لذت بردن از فیلم، موسیقی و رویدادهای ورزشی جمع می شوند و کدالی با استفاده از پرده های بزرگ 100 تا 180 اینچی و پروژکتور مخصوص مدیاروم تماشای هر رویدادی را برای شما جذاب می نماید.

پرده سینمایی ضدنور

عدم وجود مشکلات پرده و پروژکتور معمولی با روشن بودن چراغ

بزرگترین نمایشگر خانگی

سایز پرده ی نمایش 100 اینچ و 120 اینچ

سایز بزرگ و وضوح بالای تصویر، صدای دالبی و دکور های متنوع از مزیت های مدیاروم کدالی می باشد. مدیاروم کدالی امکان اتصال به انواع گیرنده‌های تلویزیونی و کنسول‌های بازی برای ایجاد یک تجربه هیجان انگیز را دارد.

مدیاروم چیست
1
ویدئو پروژکتور مخصوص مدیاروم
2
پرده نمایش ضد نور با وضوح بالا در نور محیط
3
میز مخصوص مدیاروم طراحی شده توسط کدالی

یکی از تفریحات خوب و با کیفیت تماشای فوتبال و تماشای فیلم با دیالوگ های شفاف و افکت های باور نکردنی است. صفحه بزرگ در کنار شفافیت بالای صدا در محیط مناسب آکوستیکی تجربه باور نکردنی را برای شما رقم می زند. سیستم پخش خانگی مدیاروم در اتاق مستر، تی وی روم TVroom یا هال یا اتاق نشیمن منزل قابل اجراست که با اضافه شدن اسپیکرهای متعدد می تواند درک و لذت بالایی همانطور که مد نظر کارگردان فیلم بوده است را به شما انتقال دهد. این روش زمانی بیشتر مورد استفاده می باشد که نتوانید اتاقی را جهت پخش فیلم و موسیقی اختصاص دهید. با این سیستم می توانید تصاویر را در ابعاد بزرگ با جزئیات بیشتری ببینید و همچنین بازی های ویدیویی و رویدادهای ورزشی را در صفحه بزرگ تجربه کنید و وارد دنیای جدید با صدای چند بعدی فراگیر شوید.

مزایای سیستم مدیاروم

  • تصویر بزرگ با حداکثر کیفیت در کنار صدای چند بعدی با استانداردهای سینمایی
  • تجربه حضور در یک کنسرت واقعی با صدای فوق العاده
  • تجربه حضور در صحنه های اکشن بازی های ویدیویی

صدای دالبی

صدای دالبی به همراه مدیاروم شما را فرا می‌گیرد
لوگو دالبی