Skip to main content

اسپرت بار

اسپرت بار محلی است که افراد می‌توانند برای خوردن و آشامیدن غذای محبوب خود به همراه تماشای ورزش مورد علاقه خود مراجعه کنند.از مشخصات رستوران ورزشی این است که تعداد زیادی تلویزیون و ویدئو وال به همراه سیستم صوتی با کیفیت به گونه ای طراحی شده که شما احساس کنید در ردیف اول ورزشگاه هستید.در هر محلی از نشستن در رستوران باید حداقل دو تلویزیون و ویدیو وال قابل مشاهده باشد.

مدیریت تصویر

به کمک سیستم اتوماسیون می توانید تصویر هر پنل را تغییر دهیم به این معنا که هر تلویزیون و ویدئووال می‌تواند تصویر مجزایی نمایش دهد به طور مثال مسابقات ورزشی همزمان با رشته های مختلف و یا تبلیغ و یا منوی رستوران و یا اخبار را در تلویزیون های مختلف پخش کنید برای ویدیو وال ها می توان آنها را به چند تکه تقسیم کرد و در هر کدام محتوای متفاوتی نمایش داد.

مدیریت صدا

به کمک همان اتوماسیون می توان صدا  را در نقاط مختلف مورد نظر در رستوران پخش کرد، به این معنی که شما می توانید در مکانهای مختلف رستوران صداهای متفاوتی داشته باشید در بخشی صدای فوتبال و بخشی دیگر صدای اخبار ویا در همه ی رستوران فقط صدای فوتبال پخش شود ، هم چنین می‌توان در هر ناحیه ای صدا را کم یا زیاد کرد به این معنی که اگر ناحیه ای اصلاً مایل به شنیدن صدا نیستید می توانید صدای اسپیکر های آن ناحیه را بسیار کم کنید که مشتریان احساس آرامش کنند.

نحوه مدیریت اتوماسیون

با استفاده از پنل اتوماسیون به راحتی می توان به صورت گرافیکی و با لمس منابع ورودی که تصویر آن را در تبلت خود می‌بینید کشیده و به داخل تلویزیون یا ویدئو وال دلخواه بکشید و در عرض چند ثانیه تصویر عوض میشود.

هم چنین آیکون صدا را هم می توان از هر ورودی با لمس کشیده و به ناحیه مدنظر در رستوران برد چند لحظه بعد صدا از ناحیه انتخاب شده پخش میشود.

زیرساخت شبکه لازم برای پیاده سازی اسپرت بار

  • اتوماسیون صدا و تصویر
  • کالیبره کردن تصویر
  • ناحیه بندی صدا
  • تولید ال ای دی اسکرین ها در ابعاد استاندارد برای اسپرت بار
  • تعیین سایز ویدیو ها و تامین آن ها
  • تامین تجهیزات صوت

Video Calibration

video collibriation

Multi zone sound