Skip to main content

تجربه ای متفاوت از جنس سینما

درکی ویژه از آنچه در سینما و موسیقی نهفته است

کیفیت سینمای حرفه ای

صندلی های فوق راحت

اتصال به دستگاه های پخش

پخش صدا با نهایت هیجان

شخصی و بدون مزاحمت

هر ساعت از شبانه روز

جانمایی اسپیکر ها و پنل های آکوستیک

کالیبراسیون صدا و تصویر

در مرحله پایانی با کمک مهندسین صدا و تصویر با استفاده از ابزارهای اندازه گیری نرم افزاری و سخت افزاری بهینه سازی صدا و تصویر را انجام میدهند.فراگیری صدا، تفکیک صدا، یکسان سازی صدا برای تمام صندلی ها و هم سطح کردن فازها از خروجی های بهینه سازی صـدا می باشد.در بخش تصـ ویر رنگ ها با استفاده از ژنراتور رنگ ساخته و در ویدئو

پروژکتور تنظیم می شود.

آکوستیک و دکوراسیون

دکوراسیون داخلی سینمای خصوصی با استفاده از پارچه های ترنسپرنت

آکوستیک انجام میشود، که این امکان را میدهد تا تمامی تجهیزات مروتی

و پنل های آکوستیک را در پشـت دکور قراردهیم. در نتیجه علاوه بر زیبایی ظاهری دکور، مرجع صدا برای بیننده قابل تشخیص نخواهد بود و لذت تماشای فیلم و سریال را دوچندان میکند. صدا در سینمای خصوصی به گونه ای تنظیم می شود که نه خیلی زنده و نه خیل مرده باشـد، که در دنیا با واحد Reverberation timeشناخته میشود ول . ولذا با محاسبات فنی از مقدار مشخصـی جاذبها و دافع های صدا استفاده می شود و هم چنین دکوراسیون .

تجهیزات صوت و تصویر

تجهیزات صوت و تصـویر مخصـوص سینمای خصـ وصی ، شامل: ویدئو پروژکتور مخصـــوص سینمای خصـ وصی دارای لنز شیفت، پرده نمایش ترنسپرنت با قابلیت نصـب اسپیکر مرکزی در پشت پرده، اسپیکر های دیواری InWall که پشت دکور سینمایی پنهان میشـوند اسپیکرهای سقفی و سابووفر ها که صدای دالبی در سینما پخش میکنند.

ضد صدا کردن

ضد صدا کردن فضای سینمای خصوصی خانگی برای جلوگیری از ورود صدا به اتاق سینما جهت شنیده شدن نت های ریز و عدم خروج صدا و ایجاد مزاحمت برای سایر فضاهای اطراف سینما انجام می شود.

صندلی های سینمایی

صندلی های موتورایز سینمای خصوصی ساخت شرکت کدالی، برای ساعات طولانی تماشای فیلم و سریال به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از کلید و مکانیزم، پشتی و نشیمن حرکت کرده و به حالت نیمه تخت تبدیل میشوند. همچنین با استفاده از اکسسوری های قابل طراحی مانند خنک کننده یا گرم نگهدارنده نوشیدنی روی دسته صندلی ها، دیگر نیازی به ترک صندلی در زمان تماشای فیلم نخواهید داشت.
اطلاعات بیستر

تماس با ما

علاقه مند به همکاری

ثبت سفارش

preloader