Skip to main content

سیستم تصویر سینمای خانگی

ابعاد صفحه نمایش پروژکتور خود را انتخاب کنید

صفحه نمایش

پرده سینما، نوعی صفحه نمایش شفاف ساخته شده از جنس پی وی سی است که می توان از آن در بسیاری از مکان ها مانند سینمای خانگی، سالن کنفرانس، سالن اجتماعات و … استفاده کرد .پرده های کدالی از نوع تنرسپرنت برای جایگذاری اسپیکر در پشت آن در احساس هر چه بیشتر بودن در صحنه فیلم کمک میکنند این پرده سینماها در اندازه های مختلف با نسبت های زیر از طریق تیم فنی کدالی قابل نصب هستند .
ابعاد صفحه نمایش پروژکتور خود را انتخاب کنید:
پرده سینمای با قطر 100 120 130 180 اینچی ما که با نسبت ابعاد 16:9 را ارائه میگردد.

ویدئو پروژکتور ها

یک ویدئو پروژکتور تصاویر را روی یک صفحه نمایش بزرگ پخش می کند. می توان ادعا نمود که پروژکتورها عملکرد مناسبی برای سینما دارند به طور مثال دارای قابلیت هایی همچون: اندازه پرده سینمای قابل تنظیم؛ تصاویر بزرگتر؛ راحتی چشم؛
پروژکتور هیجان تماشای تصاویر با صفحه بزرگ را به سینمای خانگی شخصی شما می آورد. ویدئو پروژکتورهایی که برای سینمای خصوصی مناسب هستند دارای ویژگی های متفاوتی می باشند. حرکت لنز یک ویژگی عالی در پروژکتورها است که به شما امکان تنظیم صفحه نمایش را می دهد. کنتراست بالا نیز در این ویدئو پروژکتور هر آنچه را که برای یک تجربه سینمای خانگی عالی نیاز دارید را فراهم می کند. هنگام تماشای فیلم‌ها، بازی‌ها، یا رویدادهای ورزشی مورد علاقه‌تان با خانواده و دوستان، از تصاویر پر جنب و جوش بسیار چشمگیر لذت خواهید برد.

پرده سینما نوعی صفحه نمایشگر برای نمایش تصاویر بصری است که می تواند ثابت یا پویا باشد. برخی از رایج‌ترین کاربردهای نمایشگرها در مکان‌های سرگرمی مانند سالن‌های سینما است، جایی که از آنها برای نمایش تصاویر متحرک به مخاطبان متعددی استفاده می‌شود. .