سیستم های صوتی outdoor چه کاربردی دارند؟

ممکن است فکر کنید که ایجاد کیفیت صدای عالی در فضای باز، مانند فضاهای داخلی ساختمان آسان است اما در فضاهای بیرونی و فضای سبز به این دلیل که دیوار و سقف برای انعکاس صدا وجود ندارد، برای نصب سیستم های صوتی out door به برنامه ریزی دقیق تری برای کیفیت صدای بالاتر احتیاج است.

قبل از پرداختن به اجرای  سیستم های صوتی outdoor باید این نکته را در نظر داشته باشید که تجهیزاتی که در اجرای سیستم های صوتی فضای باز استفاده می شود باید قابلیت ماندگاری در فضای باز را داشته باشند و در واقع داراری IP بالا و استاندارد های ضد ضربه و ضدآب باشند.

این به این معنی است که تمامی اسپیکر ها و سایر تجهیزات بیرونی ( اسپیکر های فضای باز ) باید در برابر تمامی شرایط آب و هوایی مقاوم باشند و در برابر آب، باد، باران و گرد و خاک هیچگونه آسیبی نبینند و تا مدت زمان زیادی باقی بمانند.

در چه فضاهایی می توانید سیستم های صوتی outdoor را اجرا کنید؟

در روف گاردن ، حیاط خانه و فضای باز منازل ویلایی ، برج باغ ها و فضاهای باز در آپارتمان های مسکونی، فضای بیرونی در رستوران ها و مراکز تجاری بزرگ امکان نصب و اجرای سیستم های صوتی کدالی به طور کامل وجود دارد.

اگر فضای باز و یا فضای سبز شما از چندین فضای مختلف تشکیل شده باشد، با نصب و اجرای سیستم های صوتی فاضی باز ، شما قادر خواهید بود در هر ناحیه (Zone) یک منبع پخش صدای متفاوت قرار دهید و یا تمام نواحی را به هم متصل کرده و در تمامی فضاها، محتوای یکسان پخش کنید.

در مورد انواع سیستم های صوتی outdoor بیشتر بدانید

سیستم صوتیسیستم صوتی فضای باز (out door)
شهریور ۱, ۱۴۰۰

کاربردهای سیستم های صوتی فضای باز

آیا با کاربرد سیستم های صوتی فضای باز (out door) آشنا هستید؟ صدا از اهمیت ویژه ای در تمامی محیط ها برخوردار است. امروزه پخش صدا در محیط های باز،…
سیستم صوتیسیستم صوتی فضای باز (out door)
مرداد ۱۹, ۱۴۰۰

کاربرد سیستم صوتی outdoor در طراحی فضای سبز ویلا

آیا از شنیدن موسیقی درفضای سبز ویلای خود لذت می برید؟ قطعا یکی از المان های جذاب در طراحی فضای سبز ویلا، اجرای سیستم های صوتی فضای باز در این…
سیستم صوتیسیستم صوتی فضای باز (out door)
دی ۲۵, ۱۳۹۹

سیستم صوتی ویلا و باغ

سیستم صوتی ویلا و باغ موسیقی بخش جدایی ناپذیر از باغ و ویلا و سایر فضاهای باز می­باشد. اولین نکته در نصب و اجرای سیستم صوتی ویلا و باغ، کیفیت…