Skip to main content

سینما در فضای باز و استخر

برای داشتن تصویر بزرگ و یکپارچه یکی از بهترین راه حل ها LED wall می‌باشد. برای فضا هایی مثل روف‌گاردن و استخر ویدئووال با داشتن روشنایی بیشتر نسبت به پروژکتور مناسب‌تر است.

تجهیزات صوتی و تصویری مخصوص روف گاردن:

تجهیزات صوتی و تصویری در این فضاها متفاوت با سینمای خصوصی می باشد به طور مثال در این محیط ها از ال ای دی اسکرین ها (صفحه های بزرگ نقطه‌ای) که ضد آب نیز هستند استفاده می شود.

برای سیستم صوتی فضـای باز از اسپیکرهای کاشتنی که در باغچه کاشته (دفن) میشود برای روف گاردن یا باغ استفاده میشود این اسپیکرها ضد آب هستند و مشکلی در زمان آبدهی
درخت و گل ایجاد نمی شود

تجهیزات صوت وتصویر مخصوص استخر:

تجهیزات صوتی و تصویری در فضاهای مرطوب مانند استخر کاملا متفاوت با سینمای خصوصی می باشد، به طور مثال در این محیط ها از ال ای دی اسکرین ها (صفحه های بزرگ نقطه‌ای) که ضد آب نیز هستند استفاده می شود.

برای سیستم صوتی سینما در استخر از اسپیکرهای کاشتنی که در باغچه کاشته میشود به اضافه یک پایه برای نصـب روی دیوار یا آویز از سقف برای استخرهای فضـای بـسـته استفاده میشود.

تلویزیون‌های فضای باز (TV Outdoor)

تلویزیون های مخصوص فضای باز با شفافیت تصویر چند برابر تلویزیون های معمولی مناسب برای فضای باز
(66=IP) مقاوم در برابر باد، باران، غبار و رطوبت.

ال‌ای‌دی اسکرین‌ها(Wall LED)

در این نوع تصویر از پنل های ال ای دی استفاده می شود که در کنار هم قرار گرفته و در سایز های مختلف، متناسب با فضا و استاندارد فاصله بیننده قابل ساخت میباشند. از مشخصه های ال ای دی اسکرین پیکسل پیچ است، پیچ یعنی فاصله بین پیکسل های نمایشگر که هرچه این فاصله کمتر باشد کیفیت تصویر یا همان رزولوشن بیشتری خواهیم داشت.

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر

تماس با ما

علاقه‌مند به همکاری

ثبت سفارش

preloader